.

.

N2 Akıllı Tırnak Sticker NFC Kilit Çıkartması Noel 3D Tasarım Dövme N2F için Özel Ekran Koruyucu olarak Alışveriş Kart Aksesuarları

N2 Akıllı Tırnak Sticker NFC Kilit Çıkartması Noel 3D Tasarım Dövme N2F için Özel Ekran Koruyucu olarak Alışveriş Kart Aksesuarları

₺ 3.89
₺ 3.70
Ödenebilirlik
Emre için müsait

N2 Akıllı Tırnak Sticker NFC Kilit Çıkartması Noel 3 D Tasarım Dövme N2 F için Özel Ekran Koruyucu olarak Alışveriş Kart AksesuarlarıN2 seri akıllı tırnak üç modelleri geliyor, N2 M, N2 F ve N2 L. Her model distinctive fonksiyon özellikleri vardır.
** N2 MAkıllı tırnak dahili bir mikroçip nano teknoloji tarafından yapılan, bu kopya ve simüle haline herhangi bir endüktif IC kartı.
Erişim kontrol kartı
Park kartı
Asansör kart
Alışveriş kartı
Zaman kartı
Üyelik kartı
Hastane kart

** N2 FAkıllı tırnak dahili bir yeni NFC çip N X P Yarı Iletkenler, özel Uygulama ile, bu yüzden geniş bir yelpazede çalıştırabilirsiniz fonksiyonu, hemen moda haline izin çalar son teknoloji ile oynamak mümkün.
106 KB/s veri iletim, 100,000 döngüleri yazma operasyon dayanıklılık derece.
Özel Not - özel bilgileri tüm tür Kaydetmek için bu Akıllı tırnak, örneğin, program 、 Hesapları 、 Memo, vb. ve set tırnak dokunmatik eylem için tek yolu görüntülemek için veya düzenlemek, güvenli ve hızlı.
Telefon kilidi : set ekran kilidi ve APP kilidi rastgele ve bu akıllı tırnak haline izin sadece anahtar gizlilik.
Bilgi paylaşımında : Dokunmatik paylaşmak için "Iş Kart", "Web Sitesi linki" veya "Mesaj", basit ve zarif.

** N2 LAkıllı tırnak ikinci nesil LED tırnak ucu, yeni nesil tarafından yapılan Guinness seviye esnek devre kurulu, 28 ile teknolojik süreç oluşturmak için bu sadece Sahip 0.1mm kalın; bu izin tırnak haline twinkle yakın olduğunda herhangi bir yüksek-frekans sinyal, böylece daha ekledi hayali alanlarda nail art tasarım
NFC cep telefonu sinyal
Otobüs kartı sinyal
Metro kart sinyal
Erişim kontrol kartı sinyal
Alışveriş kart sinyal
Park kartı sinyal
Akıllı tırnak yüksek sınıf su geçirmez vardır
Akıllı tırnak olmadan yeniden kullanılabilir şarj
Tüm malzemeler tıbbi seviye, tatsız, toksik olmayan ve hiçbir radyasyon
1x Akıllı Tırnak (dahil 5 adet sahte çivi) N2 seri akıllı tırnak tamamen yeni bir çok fonksiyonlu tırnak sanat ürün, teknoloji ve moda mükemmel kombinasyonu aracılığıyla, tüm artık sıkıcı Izin. N2 seri akıllı tırnak üç modelleri geliyor, N2 M, N2 F ve N2 L. Her model distinctive fonksiyon özellikleri vardır. , N2 M akıllı tırnak dahili bir mikroçip nano teknoloji tarafından yapılan, bu kopya ve simüle haline herhangi bir endüktif IC kartı.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Marka Adı:
Heroyu
Application Age Group:
Erişkin
Uygunluk:
All Compatible
tip:
ekran koruyucuları
dil:
İngilizce
fonksiyon:
NFC
N2:
N2M , N2F and N2L
N2M:
Elevator card
N2F:
NFC chip of N X P Semiconductors
N2L:
NFC cell phone signal
Frequency range:
13.56mhz
Technical Background:
Wireless Communication
Waterproof:
IP68
Included:
Fail Nail

Ürün İlaveleri