.

.

Yeni CCTV Kamera Aksesuarları için BNC Video Güç Siyam Kablosu Gözetim DVR Kiti Uzunluğu 20 m 65ft

Yeni CCTV Kamera Aksesuarları için BNC Video Güç Siyam Kablosu Gözetim DVR Kiti Uzunluğu 20 m 65ft

₺ 8.88
₺ 6.30
Ödenebilirlik
Emre için müsait

1. bu uzatma bağlı video kurşun kablosu ile monitör için ekran monitör kamera üzerinde, ev güvenlik sistemi kamera cctv kablo 2. BNC DIŞI fiş (video) + DC erkek fiş (güç fiş) kablosu, 3. uzunluğu 20 metre 4. malzeme pvc yalıtım, bakır iletken 5. için cctv güvenlik kamera, dvr sistemi 6. bu kablolar kullanılan iletim video sinyalleri, veya kapalı devre televizyon, RF sinyalleri, sistemleri, güvenlik, vb . 1 adet x 20 m All-in-one Video/Güç Kablosu için CCTV Sistemi
7 içinde mal göndereceğiz Aliexpress tarafından kontrol edildikten sonra iş günü. Şu anda, hemen hemen tüm ürünler mağazamızda ücretsiz kargo. Tek kamera via Çin sonrası hava posta varsayılan olarak. DVR ve güvenlik sistemi için, biz destek farklı lojistik yolu farklı ülkelere. Ürün açıklaması sayfa üzerinde ayrıntıları kontrol edin. Takip No. sevkiyat sonra 2 iş günü içinde temin edilecektir. Alıcılar ek COD masraflar, KDV, Aracılık Ücretleri, Görev, veya Gümrük Ücretleri ve Vergiler. Eğer ürünleri gümrük tarafından gözaltına sevkiyat sonra sol satıcının ülke, alıcı öğeleri gümrükleme için resonsible olduğunu. Biz size en güvenilir sağlamak için elimizden geleni çalışıyoruz, ekonomik şekilde nakliye hizmeti. Ama bazen son derece bağlı nakliye kurye ve yerel gümrük. Eğer zamanında öğe almazsanız, daha fazla yardım için hemen bizimle irtibata geçiniz.
Garanti : Sattığımız tüm mal kaliteli ve sevk edilmeden önce sıkı inceleme altında. Biz herhangi bir kalite sorunu önlemek için elimizden geleni yapacağız. Biz garanti bu ürün işçilik ve malzeme hatalarına karşı bir süre için 3 yıl gelen bu orijinal satın alma tarihi. Herhangi bir birim sırasında kusurlu kanıtlıyor garanti doğrulama süresi için şarj olmadan tamir parçaları veya değiştirilebilir. Son kullanıcı için sorumludur tüm navlun ücretleri tahakkuk ürün göndermek için bizim onarım merkezi. Garanti herhangi bir tesadüfi, yanlışlıkla veya dolaylı zararlardan kaynaklanan kullanımı.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Model Numarası:
20M Video cable
Marka Adı:
NINIVISION
length:
20M
Power Plug Type:
2.1 x 5.5mm
Material:
pvc insulation,copper of conductor
Approved certificate:
CE FCC ROHS
Type:
DC Power Connector/BNC Connector
Function:
BNC Video Cable for CCTV Surveillance camera System
Warranty:
2 years
color:
black
place of origin:
China

Ürün İlaveleri