.

.

Logitech G502 Proteus Gaming Mouse Fare

Logitech G502 Proteus Gaming Mouse Fare

₺ 79.00
₺ 63.20
Ödenebilirlik
Emre için müsait

Logitech G502 Proteus Çekirdek Ayarlanabilir Oyun Faresi yüzey tuning kalibrasyon : Kolayca sensörü kalibre sizin için en iyi izleme performansı almak için belirli mouse pad yüzeyi ağırlık ve denge tuning : ağırlık Ayarlamak, merkezi denge ağırlıkları ve yerleştirme için kişiselleştirilmiş hissediyorum ve performans 11 programlanabilir düğmeler : kurmak tek tuşla tetikler yürütmek için herhangi bir anda komut veya makro yıldırım hız On-the-fly DPI ve çift modlu hiper hızlı kaydırma tekerleği : hızla anahtarı aracılığıyla kadar 5 DPI ayarları (200-12,000) veya geçici downshift DPI ateş açılması için. olsun oyun için hassas ve yanan click-to-click kaydırma web için hızları gibi benzersiz. her oyun hakim differently. G502 Proteus Çekirdek için tasarlandı mod ile bu eşsiz özelleştirme seviyeleri. yükseltecek oyunu ile yüzey tuning kalibrasyon, ağırlık/denge ayarı, DPI shifting, ve 11 programlanabilir düğmeler. Proteus Çekirdek olun, sizinki ve sonra gitmek yapmak rekabet yours. yüzey tuning kalibrasyon maksimum doğruluk elde, hassas ve yanıt bir sensör ile kolayca belirli yüzeyler üzerinde daha iyi çalışmak için dinle, seçim sizin oyun mouse pad dahil.
ağırlık ve denge tuning
dinle Proteus Çekirdek benzersiz oyun stili eşleşecek. Optimize kadar beş ile denge ağırlık ve merkezi bir kişiselleştirilmiş hissediyorum ve daha iyi performans için 3.6 gram ağırlıkları.
11 programlanabilir düğmeler
bir 32-bit ARM işlemci kontrolleri Proteus Çekirdek teknede bellek, yani atayabilirsiniz tek fonksiyonlar veya karmaşık makrolar herhangi birine 11 düğmeleri.
On-the-fly DPI ayarı
doğru hamle yapmak sizi almak kadar 5 DPI ayarları ile piksel hassas hedefleme (200 DPI) yıldırım hızlı manevralar için (12000 DPI kadar). üç düğmeler koymak bir hızlı ateş açılması için vites küçültme anahtarı veya geçici kolayca ulaşılabilecek.
çift modlu kaydırma tekerleği
geliştirilmiş bir versiyonu logitech'in gelişmiş exclusive çift modlu kaydırma tekerleği verir click-to-click oyun için hassas ve uzun web üzerinden uçan için hiper-hızlı hızları sayfaları.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

renk:
PROTEUS SPECTRUM
Model Numarası:
G502
Buton Sayısı:
11
el Yön:
Her iki Eller
Marka Adı:
Logitech
stil:
trackballs,Parmak,3D
Logitech Model:
G502
Number of Rollers:
1
Güç Türü:
Şarj edilebilir
paket:
Evet
çalışma modu:
Opto- elektronik
Brüt Ağırlık:
200g
tip:
telli
arabirim Tipi:
USB
DPI:
12000
pazara:
Apr-14
Logitech Model:
G502
Application:
Desktop, For Home Use, Laptop, For Video Game, For Office Use
Tracking Method:
Optical
Wireless Technology:
2.4GHz
Products Status:
Stock
Optical Resolution:
1200dpi

Ürün İlaveleri