.

.

Oyun Kablosuz Denetleyici Gamepad Joystick Ve Bluetooth PC Alıcı Microsoft XBOX360 Ile PC Için Windows 7 8 10 XP vista

Oyun Kablosuz Denetleyici Gamepad Joystick Ve Bluetooth PC Alıcı Microsoft XBOX360 Ile PC Için Windows 7 8 10 XP vista

₺ 15.60
Ödenebilirlik
Emre için müsait

Oyun kablosuz denetleyici Gamepad Joystick ve Microsoft XBOX360 için Bluetooth PC alıcısı Windows 7 8 10 XP Vista 5 renk ile PC için Not : Bluetooth PC alıcısı ile, denetleyici bağlantısı 2.4 ghz'den daha kararlı. A : denetleyici-alıcı Açıklamaları : 100% yepyeni ve yüksek kalite Taşınabilir ve dayanıklı, taşıması kolay, hafif Saatlerce oyun oynamak için ergonomik tasarım, tutmak için çok rahat Basınca duyarlı tetik düğmeleri profesyonel performans sağlar Kullanımı kolay ve kullanışlı, bir sonraki enerji hassasiyeti, hızı ve doğruluğu ile kablosuz özgürlükte nihai deneyimi yaşayın.XBOX360 video oyunu ve eğlence sistemi için uygundur.Oyun deneyiminizi geliştirmek için Duyarlı ve hassas başparmak çubukları ile hassasiyet ve konfor elde edilir.Yeniden tasarlanmış d-pad, her türlü oyun için idealdir, örneğin, spor, dövüş, FPS.Yönlü ve süpürme d-pad hareketleri için optimize edilmiştir Özellikler : 1. bu kablosuz alıcı, bir usb'ye bağlanan basit bir adaptördür.
2. gelecekteki Xbox 360 kablosuz aksesuarları ile çalışacak.
3. tam kablosuz özgürlük için 30 metrelik bir aralık sağlar.
4. dört kablosuz kontrol cihazı ve dört kablosuz kulaklık kullanın.
5. PC oyun senaryoları ile kolayca bütünleşir ve Xbox 360 ile aynı bağlama teknolojisini kullanır.
6. üçüncü taraf ürün, mircrosoft tarafından yapılmadı·Uyumlu windows xp, windows 7 8· Windows için Xbox 360 kablosuz oyun alıcısı, dört kablosuz kulaklık ve dört kablosuz denetleyiciyi Microsoft Windows xp'yi Service Pack (SP2) ile çalıştıran bir bilgisayara bağlamanızı sağlar. veya windows'un daha sonraki bir sürümü.
Not : alıcı bir Xbox 360 konsolu ile kullanılmak üzere tasarlanmamıştır.·Adım 1 : Xbox 360 kablosuz oyun alıcısını bilgisayarınıza bağlayın
1. USB konektörünü bilgisayardaki USB 2.0 bağlantı noktasına takın.
Not : bilgisayarınızın önündeki USB bağlantı noktaları muhtemelen USB 2.0 bağlantı noktalarına sahip değildir. Bilgisayarınızın arkasındaki portları kullanmayı deneyin. alıcıdaki yeşil ışık, ünitenin çalıştığını gösterir.
2. yeni donanım sihirbazı eklenirse otomatik olarak başlar, yazılımı otomatik olarak (önerilir) ve ardından tıklatın. If sihirbazı yükler yazılımı başarılı bir şekilde, tıklayın Finishand sonra atlama Adım 3 : Bağlantı bir Xbox 360 kablosuz aksesuar bilgisayarınıza, altında.
Sihirbaz yazılımı yüklemezse, bir sonraki bölüme devam edin.
Adım 2 : Xbox alıcı yazılımını yükleyin
Not : kablosuz aksesuarları bilgisayarınızla kullanmadan önce, bilgisayarınıza bazı yazılımlar yüklemeniz gerekebilir. xbox 360 kablosuz oyun alıcısıyla birlikte gelen kurulum diskiniz varsa, yazılımı bu diskten yükleyebilirsiniz.
Yazılımı diskten yüklemek için
1). kurulum diskini bilgisayarınızın CD veya DVD sürücüsüne takın. Kurulum programı otomatik olarak başlamazsa, CD veya DVD sürücünüze geçin ve ardından kurulum programını çalıştırın.
2). yazılımı yüklemek için sihirbazdaki adımları izleyin.
Not : bilgisayarı yeniden başlatmanız istenebilir
Adım 3 : bir Xbox 360 kablosuz aksesuarını bilgisayarınıza bağlayın
1. alıcınızla kullanmak istediğiniz Xbox 360 kablosuz aksesuarını açın.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

tip:
Gamepads
arabirim Tipi:
USB
Marka Adı:
Knotolus
MicroSoft Model:
xbox,Xbox360
paket:
Hayır
Uyumlu Marka/Model:
MICROSOFT
Model Numarası:
YXW36001
Compatible Device:
XBOX 360,PC With Windows XP/Vista/7/8/10

Ürün İlaveleri