.

.

50g 1.0mm 63/37 Rosin Çekirdek Weldring Kalay Kurşun Endüstriyel Lehim Tel Yeni R06 Bırak Gemi

50g 1.0mm 63/37 Rosin Çekirdek Weldring Kalay Kurşun Endüstriyel Lehim Tel Yeni R06 Bırak Gemi

₺ 2.08
₺ 1.56
Ödenebilirlik
Emre için müsait

Malzeme : Kalay Renk : GümüşÖzellikler : Güvenilir fabrika üretilen, marka yeni63/37 reçine çekirdek lehim AKı 2.0%Erime noktası : 361 °F/183 °C
Boyutu (Tel çapı x Ağırlık) : 1.0mm x 50g Iyi lehimlenebilirlik, yalıtım direnci, Hiçbir sıçrayan ve aşındırıcı Olmayan.Yaygın elektrik ve elektronik, gibi lehim parçaları devre, elektronik cihazlar ve diğerleri.
Miktar : 1 pc Not : Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. Teşekkür ederim!! '0302Bizim dükkana geldiğiniz için teşekkürler, mutlu bir alışveriş Gezisi var Umuduyla.Teslim süresi,Genellikle sipariş 1-3 gün içinde gönderilecektir, Özel hallerde De en hızlı kullanarak gönderilecektir. ÇünküBiz dinlenme pazar günü, Böylece bilgi cevap mümkün olmayabilir zaman içinde, Gerçekten üzgünüm.1. sipariş sonra, eğer bulundu izleme bilgileri Gösterir"Sevkiyat pikap başarısızlık", Merak etmeyin lütfen, lojistikBilgi içinde güncellenecektir 3-10 gün.2. ama eğer bulundu lojistik bilgi gösterir"Sevkiyat iptal", Lütfen bize ulaşın, Biz olacakBunu kontrol ve size Yeni bir Sağ Takip Numarası.3. eğer bulmak ürünKırık oldu, mal parçası eksikPaketi aldıktan sonra, lütfen bize ulaşın veBize fotoğraf göndermek, BöyleceBunu çözmek veya size yenidenHızlı.4. eğer yapmakDeğil paketi aldıIçinde 60 gün. (90 gün için Brezilya/Şili vb), paket yolda kaybolmak olabilir veya diğer gümrük nedenlerle. LütfenBize ilk ulaşınYerine anlaşmazlık açma.5.ALI Ekonomi sınıfı nakliyeIle uygun nakliye ücreti amaHiçbir teslim bilgiSadece parça ayrılmadan önce Çin. 60 gün içinde mal almadıysanız, lütfenHedef port irtibata ilk. Değilse, lütfen müşteri hizmetleri için takip.6. bizim ürünleri ve hizmetleri ile memnun iseniz, lütfenSizin olumlu geribildirim ve 5 yıldız bırakın. Ve 5 yıldız için detaylı sınıflandırma isteği.Saygılarımla!Zhuanchanpinsiquanjia.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Çapı:
LIKE PIC
Marka Adı:
OOTDTY
malzeme:
kalay
çap:
1.0mm
ergime noktası:
361 Fahrenheit/183 Degrees Celsius
ağırlık:
50g
uygulama:
electrical and electronics, solder parts like circuit board, electroni
akı İçerik:
other
Model Numarası:
1A80302

Ürün İlaveleri