.

.

Gadgets-Peri elf pixie kız kanatları esnek kalıp, silikon kalıp, polimer clayCherub için Cennet Melek Severler için 3d Silikon Kalıp

Gadgets-Peri elf pixie kız kanatları esnek kalıp, silikon kalıp, polimer clayCherub için Cennet Melek Severler için 3d Silikon Kalıp

₺ 4.29
₺ 2.15
Ödenebilirlik
Emre için müsait

başlangıçABD $6.12ABD $5.24ABD $6.39ABD $12.69ABD $4.26ABD $6.98ABD $6.39ABD $7.98ABD $3.98ABD $4.29 -9.98/piece silikon kalıp temizleme ve bakım : 1. İlk kullanımdan Önce, su veya deterjan temizlik ile ilk yüzey kir kaldırmak. önce bir kalıp pişirme için, tereyağı kalıp içinde uygulanan miktarda kullanın. kullanırken bile bir kalıp, gibi su tankı boş boş yuvaları eklenebilir, hava yanan yasaktır.
her kullanımdan 2. after, seyreltilmiş deterjan batırılmış olabilir 10-30 dakika için çözüm, yıkama temizlik için yumuşak bir bezle, sert temizlik kullanmayın topları ve diğer öğeleri temizlenir kalıp çizikler neden hasar önlemek için. yıkandıktan sonra kurumaya lütfen, bir saklama kutusuna yerleştirilir, silika reaksiyon eğilimli statik elektrik, tiny partikülleri ve toz absorbe edecek, uzun süreli kullanımda, doğrudan maruz kalmaktan kaçının hava.
3. the Için fırın, fırın orta kısmı yerleştirilmesi gerekir, ve ısıtma tutmak için bir mesafe yaklaşık 10 cm, ve fırın duvarlar 5 cm mesafe tutmak, kalıp sıcaklık zarar olmayacak şekilde.
4. bu kısmını kalıp fabrika kesilmiştir açık olduğunda bir boşluk vardır, serbest alıcılar kolaylaştırmak için olduğunu. eğer kesmeyin, eğer serbest olamaz. kullanımda, kesi için iyi sonra sarılmış plastik wrap veya koymak kauçuk bantları sıvı dökmek
silikon kalıp Ürün Özellikleri :
1. Silikon Silikon ana bileşen silika Bir kum içinde mevcut olduğunu, taş, kristal doğal maddeler. değil lastik Kauçuk, nor plastik Plastik! silika jel sahilde bir kaya olduğunu, düşük karbonlu çevre.
2. The yüksek mukavemetli silikon esneklik, korozyon direnci, pişirme için optimum sıcaklık, pişirme, en iyi hammadde gıda ile doğrudan temas, ve basit ve pratik.
3. kabulü algılama, sağlık, doğal antibakteriyel, bakteriyel ve fungal büyüme önleyebilir. bu nedenle, bebek malzemeleri, tıbbi malzemeleri, silikon ürünleri bir yeri vardır.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Tipi:
Kek Araçları
belgeleme:
FDA,AET,LFGB,CIQ,CE / AB,SGS
Müstehcen Resim:
Hayır
Kek Araçları Türü:
Kalıplar
malzeme:
Silikon Kauçuk
Marka Adı:
TUTULE
Cinsel Düşündüren:
Hayır
özellik:
Çevre Dostu
Model Numarası:
M-A164
#2 Specification :
8.0*8.0*1.4 cm
#1 Specification :
7.9*7.9*1.4 cm
Material:
Food-grade liquid silicone environmental protection
Temperature range:
-40degree -- 230degree
Use:
Baking candy mold cakes chocolate biscuit mold
Product Name:
Fairy elf pixie girl wings flexible mold
Product weight :
about 43g

Ürün İlaveleri