.

.

12V2A 22.2 W UPS kesintisiz güç kaynağı Yedek Güç Mini Pil için Kamera Router Yüksek Kalite

12V2A 22.2 W UPS kesintisiz güç kaynağı Yedek Güç Mini Pil için Kamera Router Yüksek Kalite

₺ 31.99
₺ 19.19
Ödenebilirlik
Emre için müsait

{Infomodule}
{Infomdescirption}Açıklama : Mini UPS kesintisiz güç kaynağı, bir bekleme enerji depolama güç kaynağı. Kullanılan güvenli ve çevre lityum hücreler, güvenilir ve istikrarlı PCB, damlama/sabit akım/sabit-gerilim lityum pil şarj BMS, yüksek performans ve verimlilik tarafından oluşturulan DC-DC, artırılması ve anahtarlama devresi. Bu mini UPS ile mükemmel aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı akım ve kısa devre koruma.
Uygulama : Akıllı 12 V mini ups yaygın kullanım için parmak izi katılım makinesi, Yangın güvenlik sistemi, güvenlik izleme sistemi, kablosuz kamera, güvenlik kamerası, kişisel arıtma sistemi, Kapı güvenlik sistemi, kişisel veri asistanı, acil aydınlatma, alarm sistemi, kişisel iletişim sistemleri, radyo, dijital kameralar, video kameralar, video kamera, Bluetooth cihazları, CD çalarlar, MD çalarlar, taşınabilir DVD, MP3 çalarlar, akıllı kartlar.
Özellikleri : Anma Kapasitesi : 22.2 WGiriş Gerilimi : 12 V± 5%Giriş Akımı : ≤2000m AÇıkış Gerilimi : 12 V±5%Çıkış Akımı : ≤2000m AÇalışma Sıcaklığı : -20 ~ 65℃Net Ağırlık : 235gHacim : 111x60x26mm
Çalışma Durum : Şarj : 0 ~ 55℃Boşaltma : -20 ~ 65℃Depolama 30 gün : -20 ~ 45℃Depolama 90 gün : -20 ~ 35℃Mini UPS saklamak gerekir eğer hoş serin ve kurak yer altında kullanmayın uzun zaman bu. Aksi takdirde kötü performans oluşabilir nedeniyle kötü bağlantı ile ekipman;Depolama : Zaman saklanan, UPS olacak kendine bir oranda deşarj ortam sıcaklığı büyük ölçüde etkilenen olduğunu. UPS gerekir bu nedenle içine koymak önce tam şarj edilebilir depolama ve onlar bir saklanabilir uzun süre onlar olmalıdır şarj kaybetme önlemek için periyodik olarak onların orijinal kapasiteli. Bir kılavuz olarak, UPS olmamalıdır saklanan için daha uzun süre şarj ediliyor olmadan aşağıda gösterildiği : 6 ay 20℃3 ay 30℃2 ay 35℃Eğer uzun süre kullanmak vermedi bu mini UPS, önermek kez şarj için her 3 ~ 5 ayGüvenlik Uyarı : Maruz mini UPS yağmur veya kar;Kullanmayın veya mini UPS gibi bir ısı kaynağının yakınında bırakın ısıtıcı;DC kablosu bağlamayın yanlış bir şekilde;Yanlış voltaj adaptörü kullanmayın;Ekipman gerilim mini UPS voltaj ile eşleşen gerekirÇocuklardan uzak bu mini UPS bırakın lütfen.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

koruma:
Aşırı gerilim
Model Numarası:
12V2A 22.2W UPS Uninterrupted Power Supply
ağırlık:
235g
çıkış Gerilimi:
12V±5
tip:
bekleme
uygulama:
aletler
is_customized:
Evet
faz:
Other

Ürün İlaveleri