.

.

4 adet 2 Pairs Yedek Bellek Köpük Kulak Ipuçları Köpük Kulak Pedleri Kulaklıklar Için Başlıkları Kulak Kulaklık Kulaklık Aksesuarları

4 adet 2 Pairs Yedek Bellek Köpük Kulak Ipuçları Köpük Kulak Pedleri Kulaklıklar Için Başlıkları Kulak Kulaklık Kulaklık Aksesuarları

₺ 2.58
₺ 1.83
Ödenebilirlik
Emre için müsait

4 adet 2 Pairs yedek bellek köpük kulak İpuçları köpük kulak pedleri kulaklıklar kulaklık başlıkları için kulak kulaklık kulaklık aksesuarları Özellikler : Model ve boyut : Iç çapı 4.9 MM, dış çapı : küçük (10.6mm), orta (12.5mm), büyük (13.5mm) Süper konfor
Bu benzersiz bir solunum vücut sıcaklığı aktif bellek kulaklıklar (kulak pamuk), uyarımsız yorulmadan size yeni bir deneyim getirmek için.
Özel kanal ile
Kulak tıkacı (kulak pamuğu) genişlemesine uyun ve kulak kanalınızı tamamen doldurun. Şaşırtıcı kalan güç, kulak kanalının özel ofisinin canlılığını korumanıza izin verir.
Gelişmiş müzik
Mükemmel bir mühür oluşturmak için kulaklıklara (kulak pamuğuna) uyun, böylece kulak kanalınıza dökülen saf müzik, daha yüksek bir işitme seviyesinin keyfini çıkarmanızı sağlar.
Gürültü İzolasyonu
Kulak kanalı düzgün bir şekilde kapatıldığında, müziğin keyfini çıkarmak için gürültülü ortamlarda ses seviyesini arttırmanıza gerek yoktur.
Yabancı müzik tutkunları tarafından en klasik, en rahat, en iyi ses kalitesini, en belirgin kulak tıkacı aksesuarlarını geliştirir.

 

Beyan Edilen Teknik Özellikler

öğe Türü:
kulak Pedleri
boyut:
Inner diameter 4.9 MM
Model Numarası:
AT-400
Marka Adı:
ALWUP
paket:
Hayır
Malzeme:
Foam cotton
Colour:
Red,white,Blue,Black
S size :
10.6mm
M size :
12.55mm
L size :
13.4mm
Inner diameter:
4.9mm
Usage:
earphone tips memory foam
Usage 1:
memory foam ear tips for sony
Usage 2:
earphones ear cups
Usage 3:
headphones ear cups
Usage 4:
foam ear pads for headphones
Package:
4 pc 2 pairs ear cups

Ürün İlaveleri