.

.

Dijital Kalem Kuran Okuyucu Kelime Fonksiyonu ile Kutsal Kur'an Konuşurken Kalem ile İngilizce Arapça Urduca Fransız İspanyolca Almanca vb.

Dijital Kalem Kuran Okuyucu Kelime Fonksiyonu ile Kutsal Kur&39;an Konuşurken Kalem ile İngilizce Arapça Urduca Fransız İspanyolca Almanca vb.

₺ 59.79
₺ 47.83
Ödenebilirlik
Emre için müsait

Bu yüksek sesle okumak ve zaman noktası baskılı sayfa, ayrıca, bu aşağıdaki okuma ve kayıt size ses. Penpoint içinde bir yüksek-hızlı CMOS kamera vardır, OID prensibi kullanarak (nesne tanımlayıcı) Ve penpoint hızla indentify kodu kağıt üzerinde. Aktarabilirsiniz CPU (işlemci) çözmek için. Daha sonra işlemci sağ orijinal ses veri almak olacaktır, ses sistemi ihracatı orijinal ses, thi tüm süreç "yapma kitaplar konuşmak". Kısa bilgi :   Kur'an kalem ile 4 GB Flash Bellek. (8 GB kullanılabilir)   Kur'an ile renk kodlu Tajweed. Kelime kelime.   Kaide Nouraniah, Talking sözlük, Sahih-i Buhari, Sahih-i Müslüman, Hac Umre.  Ana fonksiyonlar :   Var ses karşılaştırma fonksiyonları karşılaştırmak için kullanıcının ses ile Kur'an ezberlenecek ses kullanıcının kur'an geliştirmek için.   Kuran ses hız fonksiyonu gibi normal hızlı ve yavaş mod   Kullanıcı kopya gelen herhangi bir Kuran ses veya çeviri ses DVD için Okuma Kalem herhangi bir sorun olmadan sadece tarafından kopya yapıştır işlemi.     Qaidah Nouraniah Fonksiyonları.   Tajweed Fonksiyonlar.   Talking Sözlük Fonksiyonları.   Sahih-i Buhari Fonksiyonlar.   Sahih-i Müslüman   Hac Umre   Kelime kelime Kuran Ses.   Özellikler   Net ve yüksek ses hoparlörler dahili   Güzel Kalem dahili hoparlör ve dahili lityum pil   Akıllı tasarım   4 GB dahili flash bellek   PC bağlantısı. USB PC ile bağlantı için izin verir   Kullanıcı dostu tasarlanmış, yüksek kaliteli ses   Çalışma sıcaklığı : -45 için + 45   Etkili tam şarj sonra çalışma süresi : fazla 4 saat   Kullanımda değilse otomatik olarak 3 dakika _____________________________________________________________________________ Çeviri mevcut seçenekleri gibiKürt-1Kürt-2Urdu-1Urdu-2FarsçaTayKırgızMalayalamUzbeckIngilizceMarathiTürkDariFrancaiseMarathiKazakMalayPeştucaRusAlmanSomaliTamilIspanyolcaBengalceTafsir jalalainTafsir al sharawyUrduca tafsir      Ezberlenecek mevcut seçenekleri gibiAl-SudaisAbdul BasitMahir AlqeeliAl-AjmyAl-GhamidiAl-MinshaviAl-AfasyAl-HussaryAl-HudaifyMuhammed AyubBasferShatreeAr-refaiM-JabreelAl-AkderDaghistaniSalah Al-BudairKari Barakatullah SaleemAbdul Rasheed SufiMinshavi ile ÇocukAbdul Basit MujawadDaha altında porcess   .

Beyan Edilen Teknik Özellikler

bellek Boyutu:
8GB
Vücut Malzeme:
Plastik
pil Ömrü:
10 - 20 saat
Dengeli Out:
Hayır
sinyal gürültü oranı:
≥65db
fonksiyon:
ses Kaydedici,Bluetooth,Hoparlör Build,FM Radyo
çalışma modu:
Tuşlu
pil özellikleri:
polimer pil
ekran:
Hayır
bluetooth:
Hayır
Audio Format Support:
Mp3
WIFI:
Hayır
Destekler e-kitap okuma:
Hayır
Model Numarası:
P15
Depolama Türü:
flash bellek
Boyutlar (Gxyxd):
13*18.5cm
destekler fm:
Hayır
paket:
Evet
Marka Adı:
EQUANTU
destekler kayıt fonksiyonu:
Hayır
hoparlör var ya da:
Evet
ekran Boyutu:
Hiçbiri
Harici Bellek:
Evet
stil:
Reading pen

Ürün İlaveleri