.

.

Rhinestones Metal Lüks Venedik Lazer Kesim Telkari Maskesi Maskeli

Rhinestones Metal Lüks Venedik Lazer Kesim Telkari Maskesi Maskeli

₺ 3.75
₺ 3.41
Ödenebilirlik
Emre için müsait

lazer kesim ile tasarım giymek çok hafif, shinning kristaller ve kurdele ile; Pretty lüks masquerade maskeleri-venedik top maskeleri Venedik metal lazer kesim-maske rhinestones ile; el yapımı, venedik tarzı, metal lazer kesim zanaat kullanarak shinning rhinestones ile Dekore Edilmiş ve iki siyah ipek kurdele bağları ile bitmiş; bu maske gözlerinin etrafında güzel rahat ve çok küçük değil değil bu yüzden squash yüzünüzü. sürümünü muhteşem Anne siyah Venedik Metal Masquerade Maskesi, çoğu yüz şekilleri ve saten kurdeleler ile bağları için uygun. özellik Yanlısı çevre ve güvenli : Çevre Dostu metal malzeme. Ultralight lüks göz maskesi. moda tasarım : Benzersiz, baştan ve gizem. lazer kesim ile tasarım giymek çok hafif, shinning kristaller ve kurdele ile; Pretty lüks masquerade maskeleri-venedik top maskeleri
rhinestones ile venedik metal lazer kesim-maske; El yapımı, venedik tarzı, metal lazer kesim zanaat kullanarak
shinning rhinestones ile dekore edilmiş ve iki siyah ipek kurdele bağları ile bitmiş; bu maske gözlerinin etrafında güzel rahat ve çok küçük değil değil bu yüzden squash yüzünüzü.
sürümünü muhteşem Anne siyah Venedik Metal Masquerade Maskesi, çoğu yüz şekilleri ve saten kurdeleler ile bağları için uygun.
özellik Yanlısı çevre ve güvenli : Çevre Dostu metal malzeme. Ultralight lüks göz maskesi. moda tasarım : Benzersiz, baştan ve gizem.
özel işçilik : Hiçbir paslanma, hiçbir pullanma boya.
hiçbir ağartılmış, aşınmaya dayanıklı.
rahat giyiyor.
kolay aşınma : Yüksek kaliteli yumuşak ipek kurdele.
güvenli ve konfor uyum bir etkinleştirin.
tema : Venedik Masquerade
alt-tema : Maskeli Topu, yeni Yıl Partisi Maske
malzeme : Metal
malzeme : Metal, rhinestone, ipek kurdele
boyutu : ücretsiz boyut
sanat : Venedik lüks tarzı
renk : siyah ve Kırmızı
topu Maskesi, Masquerade Maskeleri, tiyatro Kostüm
paket : 1x Maske
not : Işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir öğenin renk resim biraz farklı gerçek bir şey. The ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.


Beyan Edilen Teknik Özellikler

Model Numarası:
LHBL
Tipi:
Parti Maskeler

Ürün İlaveleri