.

.

Dayanıklı PVC dikenli masaj topu Tetik Nokta Spor Spor El Ayak Ağrı kesici

Dayanıklı PVC dikenli masaj topu Tetik Nokta Spor Spor El Ayak Ağrı kesici

₺ 1.55
₺ 1.29
Ödenebilirlik
Emre için müsait

Özellikleri : MÜKEMMEL ARACı IÇIN YOGA ve NIHAI DERIN DOKU-Kas Topu mükemmel yardımcı uzak rulo derin kas knot ve sıkı kas alanları kullanarak kendi vücut ağırlığı yanı sıra etkili spiky dış katmanlı sunuyor bir uyarıcı etkisi ve tüm vücut dolaşımını artırır. Masaj topu derin doku masajı sağlar, mükemmel için plantar fasiit, spiky dış katmanlı sunuyor uyarıcı etkisi, dolaşımını artırarak.
ÜSTÜN VE KALıCı KALITE-dayanıklı, firma katı kauçuk. En yüksek kauçuk kaliteli dayanacak herhangi bir vücut ağırlığı. Yüksek yoğun kauçuk gerginlik yayın için fasya içine derin ulaşır
KULLANıMı KOLAY : bir duvar veya zemin Kullanarak, sadece yalın topu ve kendi b kullanınOdy ağırlık için rulo istenilen içine topu noktası kas gerginlik veya ağrı.
ILGILI : spor, yoga, pilates, egzersiz, refleksoloji, akupunktur, fizyoterapi, germe, masaj, duyusal, gevşeme, kurtarma, gençleştirmek, yeniden canlandırın, kabartma, ağrı, stimülasyon, dinlenmek, yin yoga, stres, şifa.
Açıklamaları :
◆Can yerleştirilebilir çocuk avuç içi, ayak tabanı veya bacaklarda ve diğer parçaları, basarak ekstrüzyon, haddeleme veya uyarmak için masaj cilt sinir gelişimi için elverişli hissediyorum aktif ve istikrarlı duygular.
◆Local kilo kaybı masaj : hızlı break up yağ, zaman ve emekten tasarruf, artık izin güzellik ovuşturdu astım
◆Head masaj : germinal geliştirmek, anti-saç kaybı, kafa derisi, uykusuzluk ve daha fazla rüyalar, hafıza kaybı, görünümlü sarımsı harikalar. Kullanımı son derece uygundur.
◆ Ayak masaj : el önce ayak masaj ayak masaj, kan dolaşımını etkisi daha el-masaj fazla 20 kez, ve son derece emek tasarrufu, fırça için tüm bacak ateş, sistemik açıklık.
◆ Bacak lenfatik drenaj masaj, heykel bacak-şekilli : en iyi bölümü ödem ortadan kaldırılması, bacak küçük döküntü ortadan kaldırılması, bacak kuruluk ortadan kaldırmak, bacak yağ ortadan kaldırılması seçim, kolay fırça.
◆Back masaj göre, ürün metin istemleri, kullanıcının sağlık değerini anlaması. Kullanımı : üst-aşağı, ilk baş, boyun, sırt, bel veya karın, posterior bacaklarda, ilk masaj sol tarafında vücut, ve masaj sonra sağ tarafında vücut.
Özellikler :
Yaş : Çocuk/Yetişkin/Eski
Boyutu : 6 cm, 8 cm
Renk : mavi, Kırmızı, Açık Yeşil, Yeşil
Malzeme : PVC
Paket Içeriği :
1 x PVC Yüksek Yoğunluklu dikenli masaj topu
Notlar :
1.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Marka Adı:
TSAI
fonksiyon:
Kapsamlı Fitness Egzersiz
Model Numarası:
High Density Spiky Massage Ball
malzeme:
PVC
boyut:
6-8CM

Ürün İlaveleri