.

.

Filtre Elemanı Su Arıtma için 10 x 3 adet Dize Yara Su Filtre Kartuşu 5 mikron PP Pamuk Filtresi tortu Filtre Kartuşlar

Filtre Elemanı Su Arıtma için 10 x 3 adet Dize Yara Su Filtre Kartuşu 5 mikron PP Pamuk Filtresi tortu Filtre Kartuşlar

₺ 21.00
₺ 12.60
Ödenebilirlik
Emre için müsait

filtre Elemanı Su Arıtma için 10 " x 3 adet Dize Yara Su Filtre Kartuşu 5 mikron PP Pamuk Filtresi en iyi filtre kartuşu için filtreleme ve sert daha azaltacaktır olarak iyi su tortu, muck, kir ve diğer tüm daha parçacıkları sediment PP ve pilili alternatif.
açıklama :
bir içine sokulur standart evrensel 10 " konut pod. (konutlar de mevcuttur)
tortu filtrasyon her türlü için kullanılan, çok halk wvo biyo dizel filtreleme için kullanılan ve aynı zamanda kullanılan sürü filtreleme için sert kuyu suyu
bu bir 5 mikron yara kartuş (düşük mikron değerlendirme, ince tortu kaldırma, bu nedenle kendi kullanım ya olarak sahne 1 veya tek başına VEYA varsa bu filtreler bir dizi kullanarak sonra en yüksek mikron değerlendirmesi ile başlangıç aşamasında 1 filtreleme ve sonra aşağı gitmek için daha düşük mikron değerlendirmesi. eğer ihtiyaç gibi düşük bir mikron gidiyor devam.
şartname :
malzeme : Dize Yara Polipropilen Iplik
çekirdek : Polipropilen
maks. Basınç 6bar
maks. Sıcaklık 80 degree Celsius/176 F
mikron Değerlendirme 5 mikron
boyutlar Aprrox. 10 " x 2.5 " Sevkiyat hakkında : 1. WORLDWIDE NAKLIYE. (bazı ülkeler Dışında ve APO/FPO)2. Orders ödeme doğrulama sonra zamanında işlenmiş.3. Biz sadece teyit sipariş adresleri gemi. sipariş adresi Kaçinci zorundadir.4. gösterilen resimler asıl öğe değildir ve sadece referans içindir.5. SERVICE TRANSIT zamanı taşıyıcı ve dışlar hafta sonları tarafından sağlanan ve holidays. Transit süreleri değişebilir, özellikle tatil sezonunda.6. eğer ödeme 30 gün içinde sevk almadıysanız, lütfen bize ulaşın. biz gönderi izlemek ve bir cevap ile en kısa sürede size geri. hedefimiz müşteri memnuniyeti!7. nedeniyle stok durumu ve zaman farklılıkları, biz öğeyi gemi seçecektir hızlı teslimat için ilk mevcut depo.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

Tipi:
Su Filtre Parçaları
Model Numarası:
Filter Element
Marka Adı:
ATWFS
suitable for 1 :
Filter

Ürün İlaveleri