.

.

Su geçirmez Neon Floresan Vücut Boya Koyu 12 Renkler Parti ve Cadılar Bayramı Floresan UV Vücut Sanatı Makyaj Boyama Dekorasyon

Su geçirmez Neon Floresan Vücut Boya Koyu 12 Renkler Parti ve Cadılar Bayramı Floresan UV Vücut Sanatı Makyaj Boyama Dekorasyon

₺ 1.74
₺ 1.65
Ödenebilirlik
Emre için müsait

-1.76/piece-1.12/piece-1.90/piece-2.70/piece Su geçirmez Neon Floresan Vücut Boya Koyu 12 Renkler Parti ve Cadılar Bayramı Floresan UV Vücut Sanatı Makyaj Boyama Dekorasyon Özelliği : Hem gündüz ve gece kullanımı için uygundur.
Parlak, renkli normal aydınlatma, boyalar kapalı vermek altında muazzam bir floresan glow UV Aydınlatma/Blacklights.
Bu boyalar kolay uygulanabilir, kuru cilt üzerinde hızla ve son tüm gece. Sadece yıkama kullanımdan sonra su ile kapalı.
Bizim boyalar kozmetik sertifikalı, ve AB Kozmetik Direktifi altında tüm gereksinimlerini karşılamak.
Ürün ihtiyaçları parlak ışık on dakika, ve daha sonra almak için karanlık izle
Şişe Kapasitesi : 25 ml şişe başına
Not : Güçlü ışık veya güneş Gözlenen ile ışınlama sonra karanlık bir yerde ışıldayan olduğunu. Tekrarlanan ışınlama, Tekrarlanan ışık, Yavaş Yavaş azalan. parlak olduğunda olduğunu bitmiş sadece parlaklık.
Eğer, gibi yarım saat bir saat, daha sonra devam edebilirsiniz karanlık bir yerde yaklaşık 3-6 saat. Lütfen Not : Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. Biz stil aynı garanti aynı resimlerde görüldüğü gibi. Teşekkür ederim! Paket Listesi : 1x25 ml Boya Ödeme : 1) biz Alipay, Batı Birliği, TT. Tüm kredi kartları güvenli ödeme işlemci EMANET yoluyla kabul edilir.
2) ödeme 3 gün içinde yapılmalıdır. Sipariş otomatik olarak kapatıldı alıcı ödeme vermedi sonra 20 gün.
3) eğer ihale kapattıktan sonra hemen ödeme, lütfen birkaç dakika bekleyin ve ödemeler 3 gün içinde tamamlanması gerekir.

Shippment :
1) DÜNYA ÇAPıNDA NAKLIYE.

Beyan Edilen Teknik Özellikler

tip:
Body Paint
Model Numarası:
Fluorescent Rave Festival Painting
bileşen:
Luminous acrylic pigment
NET WT:
25g
miktar:
1Pc NEON COLOUR FACE & BODY PAINT

Ürün İlaveleri